למה חשוב להשתמש בסטנדים לתאורה בהפקה שלכם?

למה חשוב להשתמש בסטנדים לתאורה בהפקה שלכם?

היום ניתן לראות כי רוב ההפקות משתמשות בסטנדים לתאורה, על מנת לשפר את איכות התאורה, לכוון אותה בצורה מדויקת יותר וכמובן לשמור על הבטיחות. חשוב לזכור כי כל אדם עלול למעוד על גוף התאורה, דבר שעלול להוביל לפציעות ותביעות מיותרות. לעומת זאת, גוף תאורה הממוקם על סטנד בולט ויציב, לא יהווה מכשול. מעבר לכך, כדאי לזכור כי גופי התאורה השונים, נוטים להתחמם במהלך הפעילות שלהם. אירוע הנמשך מספר שעות, עלול לגרום להתחממות משמעותית של גופי התאורה, דבר שעלול לפגוע גם בשלמות הריצוף וגם להוות סכנה בטיחותית. אדם שיעבור בצמוד לגוף התאורה, עלול לסבול מכוויה בשל עוצמת החום שנפלטת ממנו. לכן עדיף תמיד להשתמש בסטנד, על מנת למנוע עוגמת נפש מיותרת.

> קראו גם על ציוד מולטימדיה באתר מיוזיקול

כל הסיבות להקפיד להשתמש בסטנדים לתאורה

כאמור, הרבה יותר בטיחותי, נבון ומשתלם, להשתמש בסטנדים ייעודיים עבור גופי התאורה השונים. סטנדים אלו יכולים להבטיח אירוע בטיחותי יותר, ללא שום תאונות עבודה או פציעות גוף מיותרות. כדאי לזכור כי ברגע שממקמים את גוף התאורה על הסטנד, הוא לא יכול להוות מכשול או לסכן בכוויה את כל מי שעובר לצידו. מעבר לכך, אין מגע ישיר בינו לבין חוטי החשמל, ולכן נחסכת הסכנה של התחממות חוטי החשמל. 

מעבר לשיקולי הבטיחות השונים, כדאי לזכור כי תאורה הממוקמת על סטנד תהיה תמיד מקצועית ואיכותית יותר, ראו דוגמא בקישור. תאורה זו מוקרנת למעשה מלמעלה למטה, בניגוד לגופי התאורה המונחים ישירות על הרצפה. תאורה מסוג זה נחשבת לאידיאלית ביותר. כמו כן, הסטנד מאפשר לכוון את התאורה לכיוון מסוים, למשל לאזור המיקרופון, על מנת להדגיש את הדובר בטקס. ניתן בקלות להזיז את הסטנד, היות ובניגוד לגוף התאורה עצמו, הסטנד אינו מתחמם וניתן לכוון אותו לכל כיוון ולכל מקום.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

להזמין צלם

לאיזה אירועים שווה להזמין צלם?

עידן הסמארטפונים והמכשירים החכמים הוביל רבים מהחוגגים ורבים מאלה שמתכננים אירוע בקרוב, לוותר על צילום אירועים מקצועי, בעוד שיש את מי שסומך על מצלמות הוידאו

קרא עוד »

מצעים

המצעים יוצרים נוחות רבה לשינה נעימה ועמוקה ומעבר לכך, נעים מאד להניח מצעים חדשים על המיטות ברחבי הבית וליהנות מהמראה המרענן של החדרים, בזכותם של

קרא עוד »