למה דווקא רמקולים שקועי קיר?

גם אתם שמעתם על הטרנד החדש של רמקולים נסתרים? גם אתם רוצים להחליף את מערכת השמע עם הרמקולים הגדולים למערכת יפה ומעוצבת, איכותית ויעילה, אך בלתי נראית? הנה כל מה שאתם רוצים לדעת על רמקולים שקועי קיר ולמה כדאי לבחור דווקא בהם.

אז מה זה בעצם רמקולים שקועי קיר? איך זה עובד? מה המטרה של הסוואת הרמקולים? איך בוחרים את הרמקולים המתאימים? ובכן רמקולים שקועי קיר, כשמם הם, רמקולים שבמקום שיהיו מונחים על הארון /השידה / תלויים על הקיר וכיוצא בזה, הם פשוט יהיו מותקנים בצורה אסתטית ומעוצבים בסגנון יוקרתי ויפה.

העיצוב הנקי זה  מה שהולך היום, עיצוב עם פריטים רבים כבר לא מה שתמצאו היום. אחת הדוגמאות לעיצוב החדשני, הנקי והיוקרתי יותר, הוא רמקולים שקועי קיר.

שיפוץ והתקנה

בדרך כלל, אנשי יבצעו שינויים כמו החלפת מערכת שמע בזמן שיפוצים, מה עוד, שקביעת רמקולים בתוך הקיר, דורש עבודות גבס. לכן, כאשר אתם משפצים את הבית שלכם, זאת הזדמנות מעולה להחלפת המערכת שלכם מרמקולים תלויים ברחבי הבית, לרמקולים איכותיים שקועים בתוך עיצובי גבס מרהיבים.

כמה רמקולים ואיזו מערכת?

כמובן, שאם אתם רוצים רמקולים מוגברים שמצד אחד לא יהיו רעשניים מידי ומצד שני יפזרו את הצלילים ברחבי הבית כולו, יש לבחור את סוגי הרמקולים והכמות בהתאם לגודל החלל ובהתאם לעוצמה שאתם רוצים.

יש מי שאוהב להפוך את הבית לעיתים למקום למסיבות ומאידך יש את מי שאוהב לאכול לצליליו הענוגים של בטהובן. לכל אחד מתאים סוג מערכת אחרת ורמקולים בעוצמות שונות.

את הבחירה תעשו בהתאם לרצונותיכם וחשוב מאוד גם להתייחס לגודל החדר ולפיזור היעיל שלהם בחלל הבית או החדרים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

עשרת הדיברות של תכנון מטבחים

לפני שניגשים למשימה של תכנון המטבח, חשוב מאוד לתת את הדעת למספר כללי אצבע שימנעו ממכם טעויות נפוצות, צער וחרטות אינסופיות. התאמה לתושבי הבית, צרכיהם

קרא עוד »